Rzuty

Rusałka V
Rzut parter
Rusałka V
Rzut poddasze
Rusałka V
Rzut działki

Elewacje

Rusałka V
Elewacja przód
Rusałka V
Elewacja boczna
Rusałka V
Elewacja boczna
Rusałka V
Elewacja tył

Przekroje

Rusałka V
Przekroje

Opis

Klasyczna bryła tego budynku zainteresuje Inwestorów ceniących projekty domów z poddaszem użytkowym i tradycyjnym dachem dwuspadowym. Dom ten łączy atrakcyjny wygląd zewnętrzny z doskonałym układem funkcjonalnym, który sprosta oczekiwaniom wszystkich przyszłych mieszkańców tego budynku, bowiem daje ogromne możliwości aranżacji wnętrza. Na parterze znajduje się pokój dzienny z centralnie rozmieszczonym kominkiem i aneksem jadalnym, kuchnia ze spiżarnią, dodatkowy pokój, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze. Przejście do garażu przewidziano z poziomu pomieszczenia gospodarczego, jak i od strony ogrodu. Schody z salonu prowadzą na poddasze, do strefy prywatnej domowników na którą składają się trzy sypialnie i obszerna łazienka. Całości dopełnia strych, który zaadaptować można w przyszłości na pomieszczenie mieszkalne. Atrakcyjna bryła tego projektu powinna przypaść do gustu rodzinie 4-6 osobowej. Dzięki prostym rozwiązaniom konstrukcyjnym dom jest niedrogi w budowie i eksploatacji.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika i płytkami elewacyjnymi. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.