Rzuty

Renia i Paweł
Rzut parter
Renia i Paweł
Rzut poddasze
Renia i Paweł
Rzut działki

Elewacje

Renia i Paweł
Elewacja przód
Renia i Paweł
Elewacja boczna
Renia i Paweł
Elewacja boczna
Renia i Paweł
Elewacja tył

Przekroje

Renia i Paweł
Przekroje

Opis

Projekt domu Renia i Paweł charakteryzuje się ciekawą, bardzo indywidualną architekturą i został zaprojektowany z myślą o licznej rodzinie. Układ funkcjonalny projektu Renia i Paweł spełni oczekiwania wszystkich domowników. Renia i Paweł to duży dom parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony. Na parterze znajduje się część ogólna obejmująca kuchnię z przynależną spiżarnią, jadalnię i obszerny, wysoki po dach, pokój dzienny z wydzielonym miejscem do wypoczynku przed kominkiem, część prywatna z oddzielnym wyjściem na zewnątrz, z dwoma pokojami i łazienką oraz część gospodarcza składająca się z garderoby, pom. gospodarczego + pralni i garażu jednostanowiskowego. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie z garderobami, w tym sypialnia rodziców z osobną łazienką, ogólnodostępna łazienka i garderoba.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych ocieplone wełną mineralną, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop monolityczny żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje - cegła klinkierowa. Pokrycie dachu - dachówka cementowa.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 387 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 758 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.