Rzuty

Posejdon
Rzut parter
Posejdon
Rzut poddasze
Posejdon
Rzut działki

Elewacje

Posejdon
Elewacja przód
Posejdon
Elewacja boczna
Posejdon
Elewacja boczna
Posejdon
Elewacja tył

Przekroje

Posejdon
Przekroje

Opis

Projekt domu Posejdon idealnie nadaje się na działkę z wjazdem od południa. Przestronny i wygodny dom Posejdon jest doskonały dla rodziny ceniącej wygodny styl życia. Posejdon to dom z poddaszem użytkowym, z garażem jednostanowiskowym, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Na parterze zlokalizowano część dzienną i gospodarczą. Na poddaszu znajduje się część nocna z trzema sypialniami i dwiema łazienkami. Atrakcją domu mogą stać się schody otwarte na jadalnię i pokój dzienny. W ramach adaptacji można wydzielić ścianką działową pokój dzienny oraz zabudować schody. Projekt dostępny w wersji z lukarną nad salonem - Posejdon II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop mieszany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 252 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 423 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.