Rzuty

Planeta III
Rzut parter
Planeta III
Rzut poddasze
Planeta III
Rzut działki

Elewacje

Planeta III
Elewacja przód
Planeta III
Elewacja boczna
Planeta III
Elewacja boczna
Planeta III
Elewacja tył

Przekroje

Planeta III
Przekroje

Opis

Poszukują Państwo projektu niewielkiego domu z poddaszem użytkowym, który charakteryzuje się prostą konstrukcją? Specjalnie dla Państwa mamy projekt domu Planeta III. Jest to dom przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny . Na parterze zlokalizowano jednoprzestrzenną część dzienną (kuchnia ze spiżarnią, jadalnia i pokój dzienny), gabinet, wc z prysznicem i duże pomieszczenie gospodarcze. Istnieje możliwość wydzielenia kuchni. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, schowek i łazienka. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Planeta II oraz w wersji z garażem jednostanowiskowym - Planeta I.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 186 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 318 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.