Rzuty

Otis II
Rzut parter
Otis II
Rzut poddasze
Otis II
Rzut działki

Elewacje

Otis II
Elewacja przód
Otis II
Elewacja boczna
Otis II
Elewacja boczna
Otis II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Otis II to nowoczesny dom z poddaszem użytkowym. Otwartą strefę dzienną na parterze tworzy przestronny salon z jadalnią i kuchnia wraz ze spiżarnią. Uzupełnieniem tej strefy jest gabinet i niewielkich rozmiarów łazienka. Bezpośrednio z salonu mamy wyjście na zadaszony taras, na którym możemy spędzać wolny czas na świeżym powietrzu. Z hallu prowadzi wejście do pomieszczenia gospodarczego, a następnie do garażu oraz kotłowni. Część prywatna, która została zaprojektowana na poddaszu, to trzy sypialnie i duża łazienka. Największa sypialnia posiada własną garderobę. Projekt jest również dostępny w wersji o większej powierzchni użytkowej i z garażem dwustanowiskowym - Otis.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Na poddaszu ścianki o konstrukcji lekkiej, gipsowo-kartonowe, wypełnione wełną mineralną. Strop gęstożebrowy z elementami stropu monolitycznego.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.