Rzuty

Jazon
Rzut parter
Jazon
Rzut poddasze
Jazon
Rzut działki

Elewacje

Jazon
Elewacja przód
Jazon
Elewacja boczna
Jazon
Elewacja boczna
Jazon
Elewacja tył

Przekroje

Jazon
Przekroje

Opis

Ciekawy i przytulny projekt domu Jazon z użytkowym poddaszem, zainteresuje osoby poszukujące niepodpiwniczonego domu z dachem wielospadowym. Funkcja projektu Jazon uwzględnia potrzeby 4-5-osobowej rodziny. Dwustanowiskowy garaż, zaprojektowany w bryle budynku, został komunikacyjnie połączony z częścią mieszkalną. Parter w większym stopniu stanowi część ogólna, pozostałe to pomieszczenia gospodarcze oraz sypialnia rodziców (zamiennie: pokój gościnny/gabinet). Poddasze przeznaczono na trzy sypialnie i łazienkę.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Iwona Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 283 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 432 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.