Rzuty

Idylla
Rzut parter
Idylla
Rzut poddasze poddasza
Idylla
Rzut działki

Elewacje

Idylla
Elewacja przód
Idylla
Elewacja boczna
Idylla
Elewacja boczna
Idylla
Elewacja tył

Przekroje

Idylla
Przekroje

Opis

Idylla to dom parterowy z częściowo użytkowym poddaszem, dedykowany 4-6-osobowej rodzinie. Projekt domu Idylla zadowoli Klientów poszukujących domu z garażem jednostanowiskowym. Rzut parteru podzielony został na trzy strefy: ogólną - hall, kuchnia, jadalnia i pokój dzienny, intymną z sypialniami dzieci, ogólnodostępną łazienką i sypialnią rodziców z własną łazienką oraz część gospodarczą. Na poddaszu zlokalizowano jeden obszerny pokój, który może służyć za dodatkową sypialnię, pokój gościnny lub pracownię. Projekt dostępny w wersji Idylla II oraz w wersji z dwustanowiskowym garażem - Idylla III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz w części żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 256 000 zł 180 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 401 000 zł 271 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.