Rzuty

Harmonia III
Rzut parter
Harmonia III
Rzut poddasze
Harmonia III
Rzut działki

Elewacje

Harmonia III
Elewacja przód
Harmonia III
Elewacja boczna
Harmonia III
Elewacja boczna
Harmonia III
Elewacja tył

Przekroje

Harmonia III
Przekroje

Opis

Projekt domu Harmonia III z dwustanowiskowym garażem, doskonale nadaje się na działkę z wjazdem od południa. Harmonia III to niewielki dom, zaprojektowany dla 4-6-osobowej rodziny. Na parterze znajduje się część gospodarcza (garderoba, pom. gospodarcze), część ogólna z kuchnią, jadalnią i pokojem dziennym, oraz gabinet z osobnym wejściem z zewnątrz. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie z ogólnodostępną łazienką połączoną z pralnią oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. W ramach adaptacji można wydzielić zamkniętą kuchnię. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Harmonia II oraz w wersji bez garażu - Harmonia I.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz w części żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 260 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 417 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.