Rzuty

Gamma
Rzut parter
Gamma
Rzut poddasze
Gamma
Rzut działki

Elewacje

Gamma
Elewacja przód
Gamma
Elewacja boczna
Gamma
Elewacja boczna
Gamma
Elewacja tył

Przekroje

Gamma
Przekroje

Opis

Projekt domu Gamma z użytkowym poddaszem to ciekawe połączenie nowoczesnej formy z komfortem. Dom Gamma z garażem jednostanowiskowym został zaprojektowany dla 4-6-osobowej rodziny, ceniącej wygodny styl życia. Na parterze znajduje się pokój dzienny z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, przestrzennie połączony z jadalnią, częściowo otwarta kuchnia, łazienka oraz pokój gościnny / gabinet. Garaż jest dostępny poprzez pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje oraz obszerna łazienka. Centralnie usytuowany kominek pozwala na wykonanie ogrzewania kominkowego.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu ścianki lekkie. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 197 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 397 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.