Rzuty

Dunkan V
Rzut parter
Dunkan V
Rzut działki

Elewacje

Dunkan V
Elewacja przód
Dunkan V
Elewacja boczna
Dunkan V
Elewacja boczna
Dunkan V
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Dunkan V jest projektem nowoczesnego, parterowego domu dla 4-5-osobowej rodziny. Strefa dzienna została zaprojektowana w prawym skrzydle budynku i składa się na nią salon wraz z kuchnią i jadalnią, które razem tworzą dużą, otwartą przestrzeń. Z hallu mamy dostęp do spiżarni oraz toalety. Strefa prywatna to trzy sypialnie, w tym jedna w formie modułu z własną garderobą i łazienką. Dodatkowo do dyspozycji domowników jest duża, ogólnodostępna łazienka, pralnia oraz garderoba. W strefie gospodarczej zaprojektowano dwustanowiskowy garaż oraz pomieszczenie gospodarcze, do którego mamy dostęp z wiatrołapu. Projekt dostępny jest w wersjach o mniejszej powierzchni użytkowej - Dunkan i Dunkan II oraz z czterema sypialniami - Dunkan III i Dunkan IV.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków z betonu komórkowego, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy z elementami stropu monolitycznego.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu blachą.

Autor

Marta Zaperty-Adamek
Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.