Rzuty

Arkas
Rzut parter
Arkas
Rzut poddasze
Arkas
Rzut działki

Elewacje

Arkas
Elewacja przód
Arkas
Elewacja boczna
Arkas
Elewacja boczna
Arkas
Elewacja tył

Przekroje

Arkas
Przekroje

Opis

Z myślą o 4-6-osobowej rodzinie zaprojektowany został dom Arkas z użytkowym poddaszem. Projekt domu Arkas ucieszy inwestorów poszukujących domu z garażem jednostanowiskowym, dostępnym poprzez pomieszczenie gospodarcze. Na parterze znajduje się pokój dzienny z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, przestrzennie połączony z jadalnią i kuchnią. Funkcji mieszkalnej dopełniają gabinet, spiżarnia oraz łazienka. Na poddaszu znajdują się trzy przestronne sypialnie, wygodna łazienka oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. Projekt dostępny w wersji z dwustanowiskowym garażem - Arkas II oraz bez garażu - Arkas III. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy/gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 218 000 zł 151 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 370 000 zł 244 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.