Rzuty

Alita II
Rzut parter
Alita II
Rzut działki

Elewacje

Alita II
Elewacja przód
Alita II
Elewacja boczna
Alita II
Elewacja boczna
Alita II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Alita II jest projektem nowoczesnego i komfortowego domu parterowego przeznaczonego dla 4-5-osobowej rodziny. Strefa dzienna to przestronny salon połączony z jadalnią, pokój rekreacyjny oraz otwarta kuchnia z pojemną spiżarnią. Taras, który zaprojektowano pomiędzy dwoma skrzydłami domu, zapewni nam poczucie intymności podczas odpoczynku na świeżym powietrzu. W części prywatnej zaprojektowano dużą, wspólną łazienkę oraz trzy sypialnie, z czego największa posiada własną garderobę. Z wiatrołapu przejdziemy do pomieszczenia gospodarczego, a następnie do dwustanowiskowego garażu. Projekt jest dostępny w wersji bez pokoju rekreacyjnego - Alita.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu blachą.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Płaczek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.