Rzuty

Agis III B
Rzut parter
Agis III B
Rzut poddasza
Agis III B
Rzut działki

Elewacje

Agis III B
Elewacja przód
Agis III B
Elewacja boczna
Agis III B
Elewacja boczna
Agis III B
Elewacja tył

Przekroje

Agis III B
Przekroje

Opis

Projekt domu Agis III B to parterowy dom z poddaszem użytkowym i jednostanowiskowym garażem. Jego atrakcyjna bryła i ciekawa funkcja sprawiają, że jest idealnym rozwiązaniem dla 4-5-osobowej rodziny. Część ogólnodostępna obejmuje pokój dzienny z jadalnią. Z częściowo zamkniętej kuchni dostępna jest podręczna spiżarnia. W części prywatnej znajdują się trzy sypialnie z ogólnodostępną łazienką. W strefie wejściowej zlokalizowano pomieszczenie gospodarcze. Z hallu istnieje możliwość wejścia schodami na strych, który można zaadaptować na dwa pokoje z łazienką. Projekt jest dostpny równie w wersji parterowej i bez garau – Agis, parterowej z garaem – Agaton II, oraz z innym ukadem funkcjonalnym – Agaton, Agis III A i Agis IV.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych docieplonych styropianem, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną drewnianą oraz klinkierową. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Małgorzata Dracz
Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 224 000 zł 198 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 419 000 zł 368 000 zł 347 000 zł
Elementy zewnętrzne 8 000 zł 7 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.