Rzuty

Adonis III
Rzut parter
Adonis III
Rzut poddasze
Adonis III
Rzut działki

Elewacje

Adonis III
Elewacja przód
Adonis III
Elewacja boczna
Adonis III
Elewacja boczna
Adonis III
Elewacja tył

Przekroje

Adonis III
Przekroje

Opis

Komfortowy dom Adonis III z użytkowym poddaszem, przeznaczony jest dla 4-6-osobowej rodziny. Cechą charakterystyczną projektu Adonis III jest dwuspadowy dach. Na parterze znajduje się pokój dzienny tworzący wraz z jadalnią i kuchnią otwartą przestrzeń. Dodatkowy pokój na dole może zostać zaaranżowany na gabinet lub sypialnię. Podręczna spiżarnia przy kuchni oraz dostępna z hallu garderoba spełnią oczekiwania każdej rodziny. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, oraz obszerna łazienka. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Adonis oraz z garażem dwustanowiskowym - Adonis II. Projekt nadaje się do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne i wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Na poddaszu ścianki o konstrukcji lekkiej, gipsowo-kartonowe, wypełnione wełną mineralną. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierowa. Pokrycie dachu - dachówka karpiówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz
Małgorzata Dracz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 234 000 zł 184 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 419 000 zł 325 000 zł 310 000 zł
Elementy zewnętrzne 46 000 zł 33 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.