Porównanie projektów

Projekt domu Marianna

3 600 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
133,00 m2
+ powierzchnia garażu
20,80 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
6,60 m2
+ powierzchnia strychu
19,60 m2
Powierzchnia zabudowy
145,50 m2
Kubatura netto
539,10 m3
Powierzchnia dachu
248,00 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,80 m
Min. wymiary działki dł.
22,83 m
Min. wymiary działki szer.
18,80 m
Liczba pokoi
3
Liczba łazienek
2
Garaż
0

Parter

Marianna
Rzut parter

Poddasze

Marianna
Rzut poddasze

Elewacje

Marianna
Elewacja przód
Marianna
Elewacja boczna
Marianna
Elewacja boczna
Marianna
Elewacja tył

Rzut działki

Marianna
Przekrój

Opis

Marianna jest projektem klasycznego domu parterowego z użytkowym poddaszem, który sprosta wymaganiom 4-5-osobowej rodziny. Prosta konstrukcja budynku w połączeniu z dwuspadowym dachem znacząco obniża koszt budowy domu. Na parterze zlokalizowano strefę dzienną, która rozpoczyna się wiatrołapem. Przechodząc przez hall dotrzemy do przestronnego salonu z jadalnią i otwartej kuchni. Uzupełnieniem tej strefy jest ogólnodostępna łazienka i dodatkowy pokój, który możemy przeznaczyć na gabinet lub sypialnię. Strefa prywatna, która znajduje się na poddaszu, to trzy sypialnie. Z hallu mamy dostęp do dużej, ogólnodostępnej łazienki oraz pralni. W projekcie tym mamy możliwość adaptacji strychu na cele mieszkalne. Do dyspozycji domowników jest również garaż i dwa pomieszczenia gospodarcze, z czego jedno posiada niezależne wyjście na zewnątrz budynku.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Na poddaszu ścianki o konstrukcji lekkiej, gipsowo-kartonowe, wypełnione wełną mineralną.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!