Porównanie projektów

Projekt domu Jeżyna II

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
120,40 m2
+ powierzchnia garażu
32,20 m2
+ powierzchnia strychu
52,70 m2
Powierzchnia zabudowy
209,40 m2
Kubatura netto
796,50 m3
Powierzchnia dachu
295,00 m2
Kąt nachylenia dachu
30°
Wysokość budynku
7,20 m
Min. wymiary działki dł.
22,56 m
Min. wymiary działki szer.
24,10 m
Liczba pokoi
3
Liczba łazienek
3
Garaż
2

Parter

Jeżyna II
Rzut parter

Jeżyna II

Elewacje

Jeżyna II
Elewacja przód
Jeżyna II
Elewacja boczna
Jeżyna II
Elewacja boczna
Jeżyna II
Elewacja tył

Rzut działki

Jeżyna II
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Jeżyna II to dom parterowy z poddaszem nieużytkowym, które można w ramach adaptacji przystosować do funkcji mieszkalnej. Na parterze zaprojektowano otwartą strefę dzienną, gdzie salon łączy się płynnie z jadalnią i kuchnią. Pomieszczenia uzupełniające to spiżarnia, nieduża łazienka, kotłownia i dwustanowiskowy garaż. W części prywatnej domowników architekci zaproponowali wspólną łazienkę i trzy sypialnie (przy czym największa ma wyjście na taras, własną garderobę i łazienkę). Klatkę schodową prowadzącą na poddasze można oddzielić drzwiami. Nieużytkowe poddasze można wykorzystać jako schowek na nieużywane rzeczy lub zaadaptować na cele mieszkalne, uzyskując w ten sposób trzy dodatkowe pokoje. Projekt dostępny jest w wersji bez strychu - Jeżyna, z dachem dwuspadowym - Kalina i Kalina II, a także w wersji o większej powierzchni użytkowej - Jeżyna III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).