Porównanie projektów

Projekt domu Hana - segment

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
110,80 m2
+ powierzchnia garażu
20,40 m2
Powierzchnia zabudowy
99,50 m2
Kubatura netto
387,90 m3
Powierzchnia dachu
113,10 m2
Kąt nachylenia dachu
22°
Wysokość budynku
9,00 m
Min. wymiary działki dł.
23,72 m
Min. wymiary działki szer.
10,89 m
Liczba pokoi
3
Liczba łazienek
2
Garaż
0

Parter

Hana - segment
Rzut parter

Piętro

Hana - segment
Rzut piętro

Elewacje

Hana - segment
Elewacja przód
Hana - segment
Elewacja boczna
Hana - segment
Elewacja boczna
Hana - segment
Elewacja tył

Rzut działki

Hana - segment
Przekrój

Opis

Hana to ciekawy dom piętrowy, przeznaczony do zabudowy bliźniaczej. Elegancka, miejska stylistyka projektu z pewnością przypadnie do gustu niejednej rodzinie. Wejście do domu ukryte jest pod pergolą, która po obrośnięciu bluszczem stworzy ciekawy widok. Wiatrołap pomieści wygodną szafę, co pomoże w utrzymaniu ładu i porządku. W niewielkim hallu zaprojektowano schody na piętro oraz toaletę z miejscem na piec gazowy. Część dzienna to otwarta przestrzeń, w centrum której znajduje się kominek. Na piętrze umieszczono trzy sypialnie (w tym jedną z własną garderobą) oraz dużą łazienkę. Z każdej sypialni jest wyjście na balkon.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Na poddaszu ścianki o konstrukcji lekkiej, gipsowo-kartonowe, wypełnione wełną mineralną.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).