Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Anatolia II

3 450 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
129,30 m2
+ powierzchnia garażu
37,80 m2
Powierzchnia zabudowy
240,00 m2
Kubatura netto
489,30 m3
Powierzchnia dachu
332,80 m2
Kąt nachylenia dachu
25°
Wysokość budynku
6,10 m
Min. wymiary działki dł.
28,22 m
Min. wymiary działki szer.
23,22 m
Liczba pokoi
3
Liczba łazienek
3
Garaż
2

Parter

Anatolia II
Rzut parter

Elewacje

Anatolia II
Elewacja przód
Anatolia II
Elewacja boczna
Anatolia II
Elewacja boczna
Anatolia II
Elewacja tył

Rzut działki

Anatolia II
Przekrój

Opis

Anatolia II to projekt klasycznego domu parterowego, który sprosta wymaganiom 4-5-osobowej rodziny. Ciekawa elewacja z okładziny klinkierowej w połączeniu z drewnianą stolarką wyróżniają budynek z otoczenia, a liczne przeszklenia pięknie doświetlają wnętrze domu. Strefa dzienna, która jest wyraźnie oddzielona od pozostałej części budynku, rozpoczyna się wiatrołapem z wydzielonym miejscem na szafę. Przestronny salon oraz jadalnia łączą się z otwartą kuchnią, w której zaprojektowano praktyczną spiżarnię. W części prywatnej do dyspozycji domowników są trzy sypialnie, największa z nich została zaprojektowana w formie modułu z własną garderobą oraz łazienką. Dla pozostałych domowników zaprojektowano drugą ogólnodostępną łazienkę i garderobę, pralnię oraz dodatkowe wc, które zlokalizowano w sąsiedztwie części wypoczynkowej. Część gospodarcza to dwustanowiskowy garaż i pomieszczenie gospodarcze, do którego mamy dostęp z wiatrołapu. Projekt dostępny jest z innym układem funkcjonalnym - Anatolia i Anatolia III, z dachem dwuspadowym - Anatol oraz Anatol II i w wersji ze strychem do adaptacji - Anatol III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie