TITANIA – CZTERY ŻYWIOŁY NA TWOIM DACHU

TITANIA – CZTERY ŻYWIOŁY NA TWOIM DACHU


Dachówka TITANIA to nowość w ofercie marki CREATON. Wytworna dachówka ceramiczna wielkiego formatu, typu holenderka płaska, oferuje najnowocześniejsze, opatentowane rozwiązania. Uwodzi niezrównanym designem i imponuje trwałością. Dopracowana w każdym detalu, zapewnia niezwykły efekt wizualny – wrażenie optymalnego rozłożenia światła i cienia.

Wielki format dachówki Titania o charakterystycznym falistym kształcie wywiera ogromne wrażenie na właścicielach dachu, którzy zdecydują się na ten rodzaj pokrycia. Forma dachówki pozwala uzyskać wyjątkową, pełną harmonii optykę dachu, wzbogaconą o delikatną grę światłocienia. Pod tym względem Titania jest klasą sama dla siebie i łączy klasycznie piękny wygląd dachu z najwyższą jakością i trwałością.

CREATON_POL_LOGO_4c_high

Znakomite surowce i nowe technologie wykorzystane do produkcji Titanii, m.in. pojedyncze wypalanie i najwyższej jakości jednorodny, naturalny surowiec, pozwalają na uzyskanie wyjątkowo gładkiej, aksamitnej powierzchni dachówki. Szlachetna paleta barw, powłoka z jedwabnym połyskiem oraz gładka powierzchnia – to cechy wyróżniające najnowszą propozycję marki Creaton. Dodatkowo Titania może pochwalić się najwyższą na rynku ceramiki budowlanej odpornością na zadrapania i uderzenia oraz minimalnym oddziaływaniem na środowisko.

Jedyne elementy składowe dachówki ceramicznej TITANIA to cztery żywioły – ziemia, woda, powietrze i ogień.

Główne zalety Titanii to :

TITANIA została doceniona w środowisku dekarskim i na rynku pokryć dachowych, zdobywając wiele nagród i wyróżnień wśród ceramicznych dachówek marki „premium”. TITANIA otrzymała m.in.:

Dachówka ceramiczna TITANIA dostępna jest wraz z kompletem oryginalnych akcesoriów dachowych i dachówek funkcyjnych. Bogata oferta dodatków i akcesoriów sprawi, że dach pokryty dachówką TITANIA będzie piękny, szczelny i bezpieczny.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).