TITANIA – CZTERY ŻYWIOŁY NA TWOIM DACHU

TITANIA – CZTERY ŻYWIOŁY NA TWOIM DACHU


Dachówka TITANIA to nowość w ofercie marki CREATON. Wytworna dachówka ceramiczna wielkiego formatu, typu holenderka płaska, oferuje najnowocześniejsze, opatentowane rozwiązania. Uwodzi niezrównanym designem i imponuje trwałością. Dopracowana w każdym detalu, zapewnia niezwykły efekt wizualny – wrażenie optymalnego rozłożenia światła i cienia.

Wielki format dachówki Titania o charakterystycznym falistym kształcie wywiera ogromne wrażenie na właścicielach dachu, którzy zdecydują się na ten rodzaj pokrycia. Forma dachówki pozwala uzyskać wyjątkową, pełną harmonii optykę dachu, wzbogaconą o delikatną grę światłocienia. Pod tym względem Titania jest klasą sama dla siebie i łączy klasycznie piękny wygląd dachu z najwyższą jakością i trwałością.

CREATON_POL_LOGO_4c_high

Znakomite surowce i nowe technologie wykorzystane do produkcji Titanii, m.in. pojedyncze wypalanie i najwyższej jakości jednorodny, naturalny surowiec, pozwalają na uzyskanie wyjątkowo gładkiej, aksamitnej powierzchni dachówki. Szlachetna paleta barw, powłoka z jedwabnym połyskiem oraz gładka powierzchnia – to cechy wyróżniające najnowszą propozycję marki Creaton. Dodatkowo Titania może pochwalić się najwyższą na rynku ceramiki budowlanej odpornością na zadrapania i uderzenia oraz minimalnym oddziaływaniem na środowisko.

Jedyne elementy składowe dachówki ceramicznej TITANIA to cztery żywioły – ziemia, woda, powietrze i ogień.

Główne zalety Titanii to :

TITANIA została doceniona w środowisku dekarskim i na rynku pokryć dachowych, zdobywając wiele nagród i wyróżnień wśród ceramicznych dachówek marki „premium”. TITANIA otrzymała m.in.:

Dachówka ceramiczna TITANIA dostępna jest wraz z kompletem oryginalnych akcesoriów dachowych i dachówek funkcyjnych. Bogata oferta dodatków i akcesoriów sprawi, że dach pokryty dachówką TITANIA będzie piękny, szczelny i bezpieczny.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje