Centralne ogrzewanie po zimie – jak o nie zadbać?

Centralne ogrzewanie po zimie – jak o nie zadbać?


Przywykłeś już do myśli, że swetry i płaszcze można spokojnie schować na dno szafy, ponieważ przed nami pełnia wiosny? Świetnie! Pamiętaj jednak o tym, że nie wszystko warto odkładać na czas kwitnących miesięcy. Przygotowałeś już dom na wiosnę i wyczyściłeś elewację? Doskonale! Jednak aby jesienią i zimą zapewnić sobie bezproblemowe ciepło, już wiosną możesz zwrócić uwagę na to, w jakim stanie jest Twoja instalacja grzewcza.

Jeśli nie chcesz narazić instalacji na awarię, właściwie o nią dbaj – przez cały rok! W jaki sposób?

Pamiętaj o tym, że właściwe sprawdzenie oraz przygotowanie instalacji grzewczej do sezonu jest kluczowe i pozwala uniknąć wielu przykrych niespodzianek już później. Żeby cieszyć się spokojem i bezawaryjną pracą, zadbaj o skrupulatną kontrolę i diagnostykę poszczególnych części składających się na cały system.

Jeśli czujesz, że Twoja wiedza w temacie ogrzewania domu nie jest wystarczająca, koniecznie przeczytaj tekst na temat tego, jak ogrzewać dom z głową opublikowany w poradniku pracowni architektonicznej Dobre Domy.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).