Nowy pomysł na dom!


GRACUS – BROKER BUDOWY DOMÓW www.brokerbudowydomow.oferteo.pl, www.gracus.pl

Znajdziemy dla Was właściwego wykonawcę domu!

Oszczędzamy pieniądze, czas i zdrowie naszych Klientów!

Nasza usługa jest bezpłatna !

Przekonaliśmy 33 Klientów do budowy domu!

Promocje i rabaty – gotowe wyceny domów!

Opinie o naszej pracy znajdują się tutaj: http://www.brokerbudowydomow.oferteo.pl/opinie

 

Kiedy myślisz o budowie swojego wymarzonego domu, czy jesteś absolutnie pewny, że chcesz powierzyć często oszczędności całego życia lub kredyt na 30 lat przypadkowej i niesprawdzonej firmie? Zatem czy masz na tyle czasu, pieniędzy i zaangażowania, aby rzetelnie sprawdzić wiarygodność, uczciwość i kompetencje firmy, która wybuduje dla Ciebie dom?

Nie musisz tego robić sam. Jesteśmy po to, aby Ci w tym pomóc. W ramach działań firmy Gracus - Broker budowy domów możemy Ci zaproponować ofertę różnych sprawdzonych przeze nas firm budowalnych. Współpracujemy tylko z rzetelnymi firmami, które zweryfikowaliśmy według różnych kryteriów, takich jak: uczciowść, płynność finansowa, jakość, terminowość czy też wiarygodność wśród dotychczasowych Klientów. Firmy, z którymi jesteśmy związani umową wykonują w całej Polsce domy w 13 różnych technologiach: np. murowanej (np. Porotherm, Silka, Ytong, Thermomur), keramzytowej prefabrykowanej, szkieletwej drewnianej – ciężkiej niemieckiej czy też lekkiej kanadyjskiej oraz szkieletowej stalowej.

CO NAJWAŻNIEJSZE! Nasza usługa jest bezpłatna! Jeśli chodzi o koszty samego domu, to tyle samo zapłacisz za budowę domu w firmie wykonawczej, co za naszym pośrednictwem. Nie faworyzujemy żadnej firmy budowalanej, ponieważ z każdą jesteśmy umówieni tak samo. Każdorazowo liczy się dla nas jedynie uzyskanie najlepszej realcji ceny do jakości. DZIAŁAMY ZAWSZE W NAJLPESZYM INTERESIE KLIENTA!


Serdecznie zapraszamy na naszą nową stronę prezentującą usługi Brokera budowy domów www.brokerbudowydomow.pl (www.gracus.pl). Na tej stronie poznacie naszą szczegółową ofertę usługową: http://brokerbudowydomow.pl/oferta/. O szczegółach oferty piszemy poniżej.

Z tej strony dowiecie się Państwo również wszelkich niezbędnych informacji na temat możliwych do wyboru technologii budowy domu wraz z prezentacją ich zalet i wad oraz galeriami zdjęć domów w poszczególnych technologiach http://brokerbudowydomow.pl/technologie/ .

Ponadto na naszej stronie znajdą się szczegółowe wyceny najczęściej wybieranych w Polsce projektów domów w różnych technologiach w promocyjnych cenach, które możecie zamówić do wybudowania dla siebie czy też się nimi zainspirować http://brokerbudowydomow.pl/wyceny-i-promocje/ .

W zakładce BLOG http://brokerbudowydomow.pl/blog/ przeczytacie wiele ciekawych artykułów, np. jak ustrzec się błędów przy budowie domu, dlaczego warto budować z generalnym wykonawcą, czy też czy budowanie energooszczędne się opłaca – kiedy i dlaczego.

Dzięki naszemu doradztwu i dobrym rekomendacjom poczujesz się bezpiecznie i komfortowo. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży budowy domów uchroni Cię od nadmiernych kosztów, oszczędzi czas i sprawi, że będziesz zadowolony na wiele następnych lat ciesząc się swym wymarzonym domem. Ponadto zaproponujemy Ci również rozwiązania energooszczędne, po to aby Twój dom był tani i komfortowy w eksploatacji.  Wyobraź to sobie… bezpieczeństwo, spokój i komfort dobrze podjętej decyzji. Czy może być coś istotniejszego, jeśli wydaje się tak duże pieniądze?

Zapraszamy do współpracy! Nie zawiedziesz się!

 Wywiad z Brokerem: /artykul,broker-budowy-domow-wywiad.html

Grzegorz Niewitała
Doradaca Klienta

Gracus - Broker budowy domów
www.brokerbudowydomow.pl
www.gracus.pl
www.brokerbudowydomow.oferteo.pl
www.facebook.com/brokerbudowydomow

tel. kom.: +48 600-104-130
grzegorz.niewitala@gracus.pl

Nowy pomysł na dom: GRACUS – BROKER BUDOWY DOMÓW

Opinie: http://www.brokerbudowydomow.oferteo.pl/opinie

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).