Co zawiera projekt domu?


Komplet dokumentacji projektowej, przygotowanej w oparciu o obowiązujące normy prawa budowlanego, stanowią:


1. Trzy (3) egzemplarze projektu architektoniczno-budowlanego

 

2. Trzy (3) egzemplarze projektu technicznego:

 

3. MATERIAŁY POMOCNICZE w 1 egzemplarzu.W teczce z dokumentacją projektową odnajdziecie Państwo także inserty reklamowe i karty produktowe firm współpracujących z naszą Pracownią, które mogą okazać się przydatne na etapie wyboru konkretnych rozwiązań projektowych.

 

Uwaga!

Jeden komplet dokumentacji projektowej można zastosować do budowy jednego domu. Dokumentacja projektowa chroniona jest prawem autorskim. 


DO KAŻDEGO ZAMÓWIONEGO W NASZEJ PRACOWNI PROJEKTU DOMU OTRZYMUJĄ PAŃSTWO GRATIS:

 

PAKIET ROZWIĄZAŃ ENERGOOSZCZĘDNYCH
Nasi architekci w oparciu o najnowsze wytyczne i wymagania związane z ochroną cieplną oraz polityką energetyczną budynku przygotowali zbiór porad/ rozwiązań, których zastosowanie pozwoli na dostosowanie projektu w ramach jego adaptacji, w zakresie architektury, do standardu budynku energooszczędnego NF40.

Cena promocyjna z projektem - 0 zł   
 

PROJEKT PREFABRYKOWANEJ WIĘŹBY DACHOWEJ*
Przy współpracy z firmą Mitek proponujemy dla niektórych projektów ciekawe rozwiązanie,  jakim jest  projekt prefabrykowanej więźby dachowej.  Podstawowe zalety prefabrykowanej więźby to przede wszystkim  precyzja wykonania, gwarancja jakości oraz krótki czas realizacji. Jest to doskonała alternatywa dla najczęściej stosowanej tradycyjnej więźby dachowej, wykonywanej na budowie.

Cena promocyjna z projektem - 0 zł   
 

ZGODA NA ZMIANY W PROJEKCIE
W opisie do każdego projektu znajduje się wykaz zmian dopuszczalnych w projekcie, nie wymagających zgody autora. Jeśli planowane przez Państwa zmiany wykraczają poza ten zakres, to bez problemu wystawimy bezpłatnie indywidualną zgodę na ich realizację. Zgodę taką można otrzymać wraz z zakupionym projektem lub w każdej chwili po dokonaniu zakupu. Zawsze jest ona bezpłatna.

Cena promocyjna z projektem - 0 zł   
 

ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW DO STANU SUROWEGO ZAMKNIĘTEGO*
Aby pomóc  Państwu w oszacowaniu  kosztów związanych z budową domu, do dokumentacji projektowej dołączamy zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego, zawierające ilość  materiałów, ich koszt jednostkowy oraz całkowity koszt budowy poszczególnych etapów inwestycji.

Cena promocyjna z projektem - 0 zł   
 

CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA
Wszystkie nasze najnowsze projekty zawierają pełną charakterystykę energetyczną.  Dla starszych dokumentacji  systematycznie taka charakterystykę opracowujemy i w razie potrzeby osobom zainteresowanym dosyłamy mailowo.

Cena promocyjna z projektem - 0 zł   
 

TECZKA NA DOKUMENTY
Każdy wychodzący z naszej Pracowni projekt zapakowany jest w firmową, opatrzoną naszym logotypem praktyczną teczkę, w której można bezpiecznie przechowywać dokumenty.*

* teczka dostępna do wyczerpania zapasów.


Cena promocyjna z projektem - 0 zł

     
   

BEZPŁATNA WYSYŁKA PROJEKTU
Zakupiony projekt, bez względu na formę płatności ( pobranie/przelew), na terenie całego kraju wysyłamy bezpłatnie: do wyboru przez Klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kurierem . Projekt można również odebrać osobiście w siedzibie naszego biura we Wrocławiu.

Cena promocyjna z projektem - 0 zł
DODATKOWO NA ŻYCZENIE INWESTORA DROGĄ MAILOWĄ MOŻEMY BEZPŁATNIE DOSŁAĆ:


* dla niektórych projektów dodatki te mogą nie być dostępne. Możliwość oraz czas ich opracowania ustalane są indywidualnie. O dostępność dokumentacji dla wybranego projektu proszę dowiadywać się pod numerem telefonu 71 3520442 lub mailowo na adres info@dobredomy.pl . 
Za dodatkową opłatą dostępne są:

TABLICA INFORMACYJNA
Rozpoczynając budowę domu, musimy zaopatrzyć się w tablicę informacyjną. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 26 czerwca 2002 roku tablica informacyjna powinna być elementem stałego wyposażenia każdego placu budowy. Muszą się na niej pojawić w odpowiednich rubrykach podstawowe parametry określające rodzaj i zakres prowadzonej inwestycji, adres właściwego organu nadzoru budowlanego, a także namiary na inwestora, kierownika budowy i ekipę wykonawczą. Tablica informacyjna oferowana przez naszą pracownię spełnia określone prawem parametry i wraz z dziennikiem budowy stanowi idealne uzupełnienie kompletu dokumentacji projektowej. 
Cena regularna - 40 zł
ZAMÓW

PROJEKT SZCZEGÓŁOWY WENTYLACJI MECHANICZNEJ
Chcąc zamieszkać w domu komfortowym oraz energooszczędnym, musimy uwzględnić temat wentylacji mechanicznej z rekuperacją. Obecne standardy niejako obligują inwestorów do zastosowania takiego rozwiązania (jest to wymóg konieczny już dla standardu NF40). Pełne, odpłatne opracowanie (projekt wentylacji mechanicznej dla konkretnego domu) można zamówić w cenie 615 zł.
Cena regularna - 615 zł
W celu zamówienia projektu wentylacji mechanicznej do projektu, który już Państwo zakupili, prosimy o kontakt telefoniczny (71 352 04 40) lub mailowy (biuro@dobredomy.pl).

PROJEKT INSTALACJI CENTRALNEGO OGRZEWANIA ZASILANEGO POMPĄ CIEPŁA
Alternatywa dla ogrzewania gazowego. Pełne, odpłatne opracowanie (projekt instalacji centralnego ogrzewania zasilanego pompą ciepła dla konkretnego domu) można zamówić w cenie 450 zł.
ZAMÓW


KOSZTORYSY:

Projekt domu z kosztorysem może okazać się przydatnym narzędziem w celu określenia możliwości i opłacalności realizacji wybranego domu, prowadzenia i kontroli rozliczeń finansowych między inwestorem a wykonawcą. Będzie potrzebny także w chwili starania się o kredyt na budowę wymarzonego domu. Dla większości naszych projektów prezentujemy kosztorysy w trzech wersjach: z założeniem realizacji budowy przez firmę wykonawczą, z założeniem budowy metodą gospodarczą, oraz tzw. wersję ekonomiczną.

Projekty domów z kosztorysami oferowane przez naszą pracownię nie uwzględniają kosztów wykonania instalacji wewnętrznych. Przy analizowaniu kosztów związanych z montażem instalacji wewnętrznych należy przyjąć, że stanowią one średnio około 15-20% łącznej wartości wszystkich robót budowlanych. 

Podane w kosztorysach ceny nie wliczają podatku VAT i należy je dostosować do średnich cen obowiązujących w rejonie realizacji danej inwestycji. 


KOSZTORYS STANU WYKOŃCZENIOWEGO
Tak zwany kosztorys rozszerzony obrazuje koszt budowy domu od robót ziemnych, aż do całkowitego wykończenia budynku. Zawiera odpowiednie zestawienia materiałowo/kosztowe, przedmiary, nakłady, itp... Ten etap budowy obejmuje : 

Cena regularna - 861 zł
ZAMÓW

 

KOSZTORYS ŚLEPY STANU WYKOŃCZENIOWEGO
Obejmuje: opis robót w kolejności technologicznej ich wykonania, ilości poszczególnych robót wynikające z przedmiaru, podstawy do ustalenia nakładów rzeczowych.
Cena regularna - 123 zł
W celu zamówienia kosztorysu ślepego stanu wykończeniowego prosimy o kontakt telefoniczny (71 352 04 40) lub mailowy (biuro@dobredomy.pl).
 

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje