Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Projekty domów energooszczędnych Multi-Comfort

Sortuj według:

Sortuj wg:


Filtruj

Powierzchnia

od  

  m2   do  

  m2

Szerokość

od  

  m   do  

  m

Długość

od  

  m   do  

  m

Liczba pokoi

Typ zabudowy

Kondygnacje

Liczba łazienek

Garaż

podpiwniczenie

Kąt nachylenia dachu

Rodzaj dachu

Autor

Projekty domów energooszczędnych Multi-Comfort Projekty domów energooszczędnych Multi Comfort , wyróżniające się podwyższonymi parametrami cieplnymi, akustycznymi, a przede wszystkim energetycznymi - przygotowane we współpracy z firmą Saint Gobain, zgodnie z koncepcją "SAINT-GOBAIN MULTI-COMFORT SUSTAINABLE HABITAT" - to propozycja naszej Pracowni, wobec bardzo aktualnej potrzeby dostosowania się do standardów Unii Europejskiej, która intensywnie promuje budownictwo, cechujące się niskim zapotrzebowaniem na energię. Elegancka i ponadczasowa przestrzeń, wyróżniająca nasze domy Multi Comfort, pełna światła - co dodatkowo czyni te projekty domów energetycznie atrakcyjnymi - sprawia, że budynki te stanowią ciekawe miejsce do życia, w zgodzie z naturą i współczesnymi trendami ekologicznymi. Kolekcja domów opracowanych w standardzie Multi Comfort spotkała się z Państwa uznaniem i zainteresowaniem - co specjalnie dziwić nie powinno, gdyż modernistyczny układ funkcjonalny, oparty na klarownym schemacie komunikacyjnym czyni te projekty domów wyjątkowo oryginalnymi i pożądanymi na rynku.

Więcej informacji na temat projektów Multi-Comfort znajdziesz tutaj

Domy Multi-Comfort

Podejmując decyzję, starają się Państwo stawiać na przemyślane, ekologiczne rozwiązania, które w przyszłości przyniosą dużo oszczędności. Projekt domu Multi-Comfort to idealny wybór! Pracownia architektoniczna „Dobre Domy” z radością przedstawia Państwu ofertę domów Multi-Comfort, które zachwycą wszystkich fanów szeroko pojętego komfortu i energooszczędnych technologii.

Cechy domów Multi-Comfort:

  • Domy Multi-Comfort to domy energooszczędne, które zapewniają komfort ekonomiczny, ekologiczny, termiczny, akustyczny, komfort dobrej jakości powietrza, bezpieczeństwa i estetyki.
  • Budynki są przestronne, eleganckie i bardzo dobrze oświetlone.
  • Funkcjonalny układ znacząco ułatwia dobrą komunikację, a domy wyglądają bardzo nowocześnie i oryginalnie.
  • Projekty naszej pracowni obejmują domy zróżnicowane pod względem wielkości i liczby kondygnacji – w ofercie znajdą Państwo domy parterowe, z poddaszem użytkowym, a także duże domy piętrowe.

Plusy domów Multi-Comfort:

  • Nowoczesna, energooszczędna technika pozwala na przyszłe oszczędności związane z zużyciem ciepła.
  • Domy Multi-Comfort w doskonały sposób zaspokajają potrzeby estetyczne inwestorów, budynki są projektowane w stylu klasycznym i eleganckim z nutą nowoczesności, która uzupełnia całość i sprawia, że dom ten, to dom idealny.

Idealne dla:

  • Wszystkich tych, którzy zainteresowani są domem łączącym tradycyjną elegancję i innowacyjne rozwiązania. Dom Multi-Comfort to idealny pomysł dla świadomych siebie i swoich wysokich wymagań, kreatywnych jednostek, które szukają unikatowego projektu.
  • Osób dbających o rozwiązania ekologiczne i świadomych istnienia rozwiązań, które można wykorzystać w celu zmniejszenia zużycia energii oraz zwiększenia komfortu.

Koszty budowy domów Multi-Comfort:

Ze względu na to, że projekty tych domów zakładają budowę z wykorzystaniem energooszczędnych materiałów oraz rozwiązań o ulepszonych parametrach, początkowe wydatki będą wyższe niż w przypadku wyboru projektu domów standardowych. Należy się przygotować na większe koszty związane z  zakupem odpowiednich szyb, , materiałów izolacyjnych, wykończeniowych oraz instalacji. Wszystko zależy oczywiście od rodzaju domu, na który się Państwo zdecydują. Inny budżet potrzebny będzie na wybudowanie domu Multi-Comfort parterowego, a inny, kiedy wybór padnie na duży dom piętrowy. Warto pamiętać o tym, że inwestycja w dom Multi-Comfort, która początkowo może wymagać większych nakładów finansowych,  bilansuje się przez lata użytkowania domu poprzez oszczędności związane z niskim zużyciem energii.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie