ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

Projekty domów energooszczędnych Multi-Comfort

Projekty domów energooszczędnych Multi Comfort , wyróżniające się podwyższonymi parametrami cieplnymi, akustycznymi, a przede wszystkim energetycznymi - przygotowane we współpracy z firmą Saint Gobain, zgodnie z koncepcją "SAINT-GOBAIN MULTI-COMFORT SUSTAINABLE HABITAT" - to propozycja naszej Pracowni, wobec bardzo aktualnej potrzeby dostosowania się do standardów Unii Europejskiej, która intensywnie promuje budownictwo, cechujące się niskim zapotrzebowaniem na energię. Elegancka i ponadczasowa przestrzeń, wyróżniająca nasze domy Multi Comfort, pełna światła - co dodatkowo czyni te projekty domów energetycznie atrakcyjnymi - sprawia, że budynki te stanowią ciekawe miejsce do życia, w zgodzie z naturą i współczesnymi trendami ekologicznymi. Kolekcja domów opracowanych w standardzie Multi Comfort spotkała się z Państwa uznaniem i zainteresowaniem - co specjalnie dziwić nie powinno, gdyż modernistyczny układ funkcjonalny, oparty na klarownym schemacie komunikacyjnym czyni te projekty domów wyjątkowo oryginalnymi i pożądanymi na rynku.

Więcej informacji na temat projektów Multi-Comfort znajdziesz tutaj

... więcej

Domy Multi-Comfort

Podejmując decyzję, starają się Państwo stawiać na przemyślane, ekologiczne rozwiązania, które w przyszłości przyniosą dużo oszczędności. Projekt domu Multi-Comfort to idealny wybór! Pracownia architektoniczna „Dobre Domy” z radością przedstawia Państwu ofertę domów Multi-Comfort, które zachwycą wszystkich fanów szeroko pojętego komfortu i energooszczędnych technologii.

Cechy domów Multi-Comfort:

  • Domy Multi-Comfort to domy energooszczędne, które zapewniają komfort ekonomiczny, ekologiczny, termiczny, akustyczny, komfort dobrej jakości powietrza, bezpieczeństwa i estetyki.
  • Budynki są przestronne, eleganckie i bardzo dobrze oświetlone.
  • Funkcjonalny układ znacząco ułatwia dobrą komunikację, a domy wyglądają bardzo nowocześnie i oryginalnie.
  • Projekty naszej pracowni obejmują domy zróżnicowane pod względem wielkości i liczby kondygnacji – w ofercie znajdą Państwo domy parterowe, z poddaszem użytkowym, a także duże domy piętrowe.

Plusy domów Multi-Comfort:

  • Nowoczesna, energooszczędna technika pozwala na przyszłe oszczędności związane z zużyciem ciepła.
  • Domy Multi-Comfort w doskonały sposób zaspokajają potrzeby estetyczne inwestorów, budynki są projektowane w stylu klasycznym i eleganckim z nutą nowoczesności, która uzupełnia całość i sprawia, że dom ten, to dom idealny.

Idealne dla:

  • Wszystkich tych, którzy zainteresowani są domem łączącym tradycyjną elegancję i innowacyjne rozwiązania. Dom Multi-Comfort to idealny pomysł dla świadomych siebie i swoich wysokich wymagań, kreatywnych jednostek, które szukają unikatowego projektu.
  • Osób dbających o rozwiązania ekologiczne i świadomych istnienia rozwiązań, które można wykorzystać w celu zmniejszenia zużycia energii oraz zwiększenia komfortu.

Koszty budowy domów Multi-Comfort:

Ze względu na to, że projekty tych domów zakładają budowę z wykorzystaniem energooszczędnych materiałów oraz rozwiązań o ulepszonych parametrach, początkowe wydatki będą wyższe niż w przypadku wyboru projektu domów standardowych. Należy się przygotować na większe koszty związane z  zakupem odpowiednich szyb, , materiałów izolacyjnych, wykończeniowych oraz instalacji. Wszystko zależy oczywiście od rodzaju domu, na który się Państwo zdecydują. Inny budżet potrzebny będzie na wybudowanie domu Multi-Comfort parterowego, a inny, kiedy wybór padnie na duży dom piętrowy. Warto pamiętać o tym, że inwestycja w dom Multi-Comfort, która początkowo może wymagać większych nakładów finansowych,  bilansuje się przez lata użytkowania domu poprzez oszczędności związane z niskim zużyciem energii.

SORTUJ WEDŁUG:   NAZWY  |  POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ
Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×