Rzuty

Taleja III
Rzut parter
Taleja III
Rzut poddasze
Taleja III
Rzut działki

Elewacje

Taleja III
Elewacja przód
Taleja III
Elewacja boczna
Taleja III
Elewacja boczna
Taleja III
Elewacja tył

Przekroje

Taleja III
Przekroje

Opis

Czy poszukują Państwo projektu bez garażu, z dachem dwuspadowym, który spełni oczekiwania 4-6-osobowej rodziny? Mamy dla Państwa projekt domu Taleja III, który w pełni zadowoli wszystkich domowników. Projekt Taleja III to dom z użytkowym poddaszem, przeznaczony dla 4-6-osobowej rodziny. Na parterze znajduje się pokój dzienny przestrzennie połączony z jadalnią, częściowo otwarta kuchnia, podręczna spiżarnia, łazienka, gabinet oraz pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje, łazienka z pralnią. Centralnie usytuowany kominek pozwala na wykonanie ogrzewania kominkowego. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Taleja II oraz z garażem jednostanowiskowym – Taleja I.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu ścianki lekkie. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 245 000 zł 197 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 407 000 zł 322 000 zł 292 000 zł
Elementy zewnętrzne 45 000 zł 36 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.