Rzuty

Diokles
Rzut parter
Diokles
Rzut poddasze
Diokles
Rzut działki

Elewacje

Diokles
Elewacja przód
Diokles
Elewacja boczna
Diokles
Elewacja boczna
Diokles
Elewacja tył

Przekroje

Diokles
Przekroje

Opis

Projekt domu Diokles jest doskonały dla 4-6-osobowej rodziny. Diokles to dom z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony, z dachem dwuspadowym. W ramach adaptacji, po wprowadzeniu niewielkich zmian, możemy wykorzystać projekt Diokles do zabudowy bliźniaczej. Na parterze znajduje się pokój dzienny połączony z jadalnią i kuchnią, spiżarnia, gabinet oraz toaleta. Jednostanowiskowy garaż dostępny poprzez pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się dwie sypialnie, ogólnodostępna łazienka oraz sypialnia rodziców z własną garderobą. Strych można zaadaptować na dodatkowy pokój. Projekt dostępny w wersji z dwustanowiskowym garażem - Diokles II oraz bez garażu - Diokles III. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy, monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 246 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 421 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.