Porównanie projektów

Projekt domu Laila

3 600 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
114,90 m2
+ powierzchnia garażu
23,60 m2
Powierzchnia zabudowy
134,50 m2
Kubatura netto
452,90 m3
Powierzchnia dachu
136,30 m2
Powierzchnia dachu płaskiego
29,40 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,00 m
Min. wymiary działki dł.
19,51 m
Min. wymiary działki szer.
19,92 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Laila
Rzut parter

Poddasze

Laila
Rzut poddasze

Elewacje

Laila
Elewacja przód
Laila
Elewacja boczna
Laila
Elewacja boczna
Laila
Elewacja tył

Rzut działki

Laila
Przekrój

Opis

Projekt domu Laila to propozycja dla 4-6-osobowej rodziny, poszukującej niewielkiego domu z prostym, dwuspadowym dachem i garażem jednostanowiskowym. Na parterze zaplanowano strefę dzienną, w której salon wraz z jadalnią i kuchnią tworzą dużą i otwartą przestrzeń. Centralnie umieszczony kominek można użytkować zarówno w salonie jak i na częściowo zadaszonym tarasie. Uzupełnieniem jest łazienka zlokalizowana w hallu oraz dodatkowy pokój mogący pełnić funkcję gabinetu. Bezpośrednio z wiatrołapu jest przejście do pomieszczenia gospodarczego, a następnie do garażu. Poddasze to strefa nocna, w której zaprojektowano dwie bliźniacze sypialnie z wyjściem na wspólny balkon oraz trzecią, największą sypialnię z własną garderobą. Dodatkowo do dyspozycji domowników jest duża, wspólna łazienka. Projekt jest rownież dostępny z innym umiejscowieniem garażu - Galia oraz z garażem dwustanowiskowym.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i klinkierową. Pokrycie dachu blachą.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!