Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Karol VII

3 600 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
127,70 m2
+ powierzchnia garażu
32,90 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
4,90 m2
+ powierzchnia strychu
78,60 m2
Powierzchnia zabudowy
226,80 m2
Kubatura netto
518,80 m3
Powierzchnia dachu
317,00 m2
Kąt nachylenia dachu
30°
Wysokość budynku
7,30 m
Min. wymiary działki dł.
26,90 m
Min. wymiary działki szer.
20,00 m
Liczba pokoi
3
Liczba łazienek
3
Garaż
2

Parter

Karol VII
Rzut parter

Karol VII

Elewacje

Karol VII
Elewacja przód
Karol VII
Elewacja boczna
Karol VII
Elewacja boczna
Karol VII
Elewacja tył

Rzut działki

Karol VII
Przekrój

Opis

Karol VII to projekt eleganckiego i wyjątkowo funkcjonalnego domu parterowego, w którym istnieje możliwość adaptacji nieużytkowego strychu. Część dzienna to przestronna, otwarta i jasna przestrzeń doświetlona licznymi przeszkleniami. Centralnie usytuowany kominek umili chłodne wieczory. Duża, otwarta kuchnia ma zaprojektowaną praktyczną spiżarnię, która pomieści drobne sprzęty kuchenne oraz przetwory spożywcze. Strefa nocna obejmuje trzy sypialnie, w tym jedną jako moduł z osobną łazienką i garderobą. Do dyspozycji domowników jest również duża łazienka, pralnia oraz niewielka toaleta. Bezpośrednio z wiatrołapu zaprojektowano wejście do dwustanowiskowego garażu, a następnie do pomieszczenia gospodarczego, które posiada niezależne wyjście na zewnątrz budynku. Projekt dostępny jest w wersjach o innym układzie funkcjonalnym, z poddaszem do adaptacji lub bez poddasza - Karol, Karol II, Karol III, Karol IV, Karol V, Karol VI i Karol VIII oraz w wersji z dachem dwuspadowym, o różnych aranżacjach - Karolina I, Karolina II, Karolina III, Karolina IV, Karolina V, Karolina VI i Karolina VII.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i klinkierową. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie