Porównanie projektów

Projekt domu Jarzębina III

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
129,00 m2
+ powierzchnia garażu
19,20 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
9,20 m2
Powierzchnia zabudowy
142,20 m2
Kubatura netto
495,70 m3
Powierzchnia dachu
229,50 m2
Kąt nachylenia dachu
40/25°
Wysokość budynku
8,20 m
Min. wymiary działki dł.
21,13 m
Min. wymiary działki szer.
20,28 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Jarzębina III
Rzut parter

Poddasze

Jarzębina III
Rzut poddasze

Elewacje

Jarzębina III
Elewacja przód
Jarzębina III
Elewacja boczna
Jarzębina III
Elewacja boczna
Jarzębina III
Elewacja tył

Rzut działki

Jarzębina III
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Szukasz domu z poddaszem użytkowym, o klasycznej, ponadczasowej stylistyce? Projekt domu Jarzębina III będzie doskonałym wyborem. Idealnie wyważona powierzchnia użytkowa, cztery sypialnie i przestronny, zadaszony taras z zewnętrznym kominkiem - to tylko niektóre atuty tego pięknego domu. Parter domu to część wspólna. Salon połączony jest przestrzennie z jadalnią i kuchnią. Usytuowany pomiędzy dwoma dużymi drzwiami tarasowymi kominek, dzięki ciekawej aranżacji, może stać się główną ozdobą w tej części domu. Wiatrołap prowadzi również do pomieszczenia gospodarczego (które można użytkować także jako garderobę), następnie do jednostanowiskowego garażu i kotłowni. Osobne wyjście na taras prosto z kotłowni z pewnością docenią miłośnicy ogrodnictwa. Na poddaszu zaprojektowano cztery ustawne sypialnie oraz wspólną łazienkę. Projekt dostępny jest w wersji z innym zadaszeniem tarasu - Jarzębina, a także w wersjach o większej powierzchni użytkowej i innym układem pomieszczeń - Jarzębina II oraz Jarzębina IV.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz częściowo żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i kamienną. W projekcie zastosowano okna dachowe marki Velux. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).