Nowoczesne projekty domów. Co jest dzisiaj modne?

Nowoczesne projekty domów. Co jest dzisiaj modne?


Nowocześnie zaprojektowane domy cieszą się rosnącym zainteresowaniem wśród osób ceniących styl i modne rozwiązania. Zwarta bryła oraz duża ilość przeszkleń wyróżnia takie projekty na tle klasycznych rozwiązań i sprawia, że mają swój indywidualny charakter. Jakie modne projektów domów znajdziesz w naszej pracowni?

Nowoczesne projekty domów charakteryzują się prostymi, niemal ascetycznymi liniami ścian z dużą ilością panoramicznych okien. Odejście od modnych w ubiegłych dekadach skosów i łuków sprawia, że wzrasta powierzchnia użytkowa, a oprócz tego jest łatwiejsza do aranżacji. Do łask wracają także domy parterowe, które zyskują coraz efektowniejszą stylistykę. Jakie projekty cieszą się największym zainteresowaniem?

Projekt Carmen

Carmen to nowoczesna i niezwykle elegancka propozycja domu jednorodzinnego o bardzo przestronnych wnętrzach. Serce budynku to przeszklona część dzienna, do której wpada mnóstwo światła słonecznego, dzięki czemu jest jasna i energetyczna. Poziom pierwszy pozbawiono skosów, co tworzy niezwykle ustawną i wygodną do aranżacji powierzchnię.

Zobacz projekt Carmen.

Projekt Telimena

Telimena to projekt domu o klasycznej formie i nowoczesnym wykończeniu. Na elewacjach zestawiono biały tynk z kamienną okładziną w surowym, szarym kolorze i okładziną drewnianą w naturalnych, ciepłych odcieniach. Zestawienie różnych barw i faktur sprawia, że dom z pewnością będzie się wyróżniał z otoczenia. W tym projekcie również postawiono na duże przeszklenie uwieńczone ciekawym, trójkątnym oknem i przedzielone kominkiem. W sercu domu znalazła się otwarta strefa dzienna, gdzie poszczególne pomieszczenia się przenikają, co daje wrażenie przestronności.

Zobacz projekt Telimena.

Projekt Fabia II

Fabia II to projekt domu parterowego wyróżniający się kopertowym dachem. Bryła budynku została urozmaicona wcięciami, podcieniami i wykuszem. Rekomendowane materiały wykończeniowe, takie jak drewno i kamień,  sprawiają, że dom wydaje się bardzo przytulny, a zarazem nowoczesny i ekologiczny.

Zobacz projekt Fabia II.

Nowoczesne, ale różne – co łączy te domy?

Pracownia Dobre Domy oferuje bogatą kolekcję domów nowoczesnych. Wśród nich są dostępne domy parterowe i piętrowe. Wybierając projekt, zwróć uwagę na najwyższą jakość materiałów elewacyjnych i modne rozwiązania architektoniczne.

Więcej ciekawych projektów znajdziesz tutaj.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).