Czy potrzebujesz więcej czasu?

 TAK / NIE
ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

Oceania II to parterowy dom z garażem dwustanowiskowym, z 4 sypialniami. Klasyczna bryła budynku podkreślona została białym tynkiem i drewnianymi akcentami. Wnętrze domu jest bardzo wyraźnie rozdzielone na trzy strefy. Część dzienna to wiatrołap z wygodną garderobą, przestronny pokój dzienny połączony z jadalnią i otwarta kuchnia, uzupełniona o spiżarnię. Część prywatna to cztery komfortowe sypialnie, dwie łazienki i pralnia. W części gospodarczej, dostępnej bezpośrednio z wiatrołapu, znajdują się pom. gosp. i duży garaż. Projekt dostępny w wersji z trzema sypialniami - Oceania.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych ocieplone styropianem, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

 • Marta Zaperty-Adamek
 • Marcin Abramowicz
KREDYT NA BUDOWĘ DOMU - PROMOCJA

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
278 000 zł 211 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
434 000 zł 321 000 zł 307 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
43 000 zł 30 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
86 800 zł 64 200 zł 61 400 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA126.5 m²
+ Powierzchnia garażu30.6 m²
Powierzchnia zabudowy235.6 m²
Kubatura netto458.9 m³
Powierzchnia dachu329.8 m²
Kąt nachylenia dachu25°
Wysokość budynku6.2 m
Min. wymiary działki dł.28.40 m
Min. wymiary działki szer.22.60 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek2
Garaż2

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2017-11-22 08:12

Witam, więc zmiana kąta nachylenia dachu na 30 stopni jest płatna czy bezpłatna? W tej wiadomości jest informacja o ewentualnej wycenie, a poniżej na pytanie o zmianę na 40 stopni jest odpowiedź, że zmiana może być wprowadzona bezpłatnie. Pogubiłam się.... Pozdrawiam,
Witam Wprowadzenie zmiany jest odpłatne, bezpłatna jest zgoda na realizację takiej zmiany, gdyby zdecydowała się Pani na wprowadzenie zmiany w ramach adaptacji projektu, we współpracy ze swoim architektem.   Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2017-11-21 20:08

Witam.Jestem zainteresowany kupnem projektu,czekam już dobrych kilka miesięcy niestety nadal jest on w fazie koncepcji,kiedy będzie dostępna pełna wersja?Przy okazji czy istnieje odrazu możliwość zmiany kąta dachu na 30 stopni i w jakiej cenie?
Witam, czy dowiedział się Pan może jaka jest cena zmiany kąta dachu na 30 stopni? Mam takie ograniczenie w warunkach zabudowy, a Oceania szalenie mi się podoba:)

Ania

+

2017-11-21 19:53

Dzień dobry, projekt Oceania II jest w trakcie opracowania. Jego dokumentacja techniczna będzie gotowa w przyszłym tygodniu. Jeśli chciałby Pan otrzymać wycenę oraz możliwy termin wprowadzenia zmiany, to proszę o skierowanie zapytania drogą mailową na adres: info@dobredomy.pl Pozdrawiam!
Witam, więc zmiana kąta nachylenia dachu na 30 stopni jest płatna czy bezpłatna? W tej wiadomości jest informacja o ewentualnej wycenie, a poniżej na pytanie o zmianę na 40 stopni jest odpowiedź, że zmiana może być wprowadzona bezpłatnie. Pogubiłam się.... Pozdrawiam,

Ania

+

2017-09-29 09:05

Dzień dobry, proszę o przesłanie kosztorysu do tego projektu na adres email banio24@wp.pl. Pozdrawiam serdecznie.
Witam. Uproszczony kosztorys prześlemy w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam.

Dobre Domy

+

2017-09-29 09:00

Dzień dobry, proszę o przesłanie kosztorysu do tego projektu na adres email banio24@wp.pl. Pozdrawiam serdecznie.

Bartłomiej

+

IP: 178.63.168.238
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×