ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ
WYŚLIJ PROJEKT MAILEM
POBIERZ PREZENTACJĘ PROJEKTU PDF
DODAJ DO SCHOWKA
ZOBACZ PROJEKT NA JEDNEJ STRONIE

Juliusz II

NAZWA PROJEKTU
126.00 m²
POWIERZCHNIA UŻYTKOWA
272 000 zł
Koszt budowy domu systemem gospodarczym do stanu wykończonego

CHARAKTERYSTYKA

Opis

Projekt domu Juliusz II to propozycja dla 4-6-osobowej rodziny szukającej klasycznego, eleganckiego domu z poddaszem użytkowym i dwustanowiskowym garażem. Na parterze domu Juliusz II zaprojektowano wygodną i funkcjonalną strefę dzienną, która będzie sprzyjać spotkaniom w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Znajduje się tam pokój dzienny, który został przestrzennie połączony z jadalnią i kuchnią. Z pokoju dziennego mamy wyjście na taras i do ogrodu. Z hallu dostępna jest spiżarnia oraz łazienka. Dodatkowo na parterze projektu Juliusz II znajduje się pokój gościnny/gabinet oraz pomieszczenie gospodarcze dostępne z dwustanowiskowego garażu. Na poddaszu zlokalizowano trzy sypialnie, łazienkę oraz obszerny strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Juliusz oraz bez garażu - Juliusz III, w wersji z inną aranżacją poddasza: z garażem jednostanowiskowym - Juliusz Nowy, z garażem dwustanowiskowym - Juliusz Nowy II oraz bez garażu - Juliusz Nowy III, a także w wersji z mniejszą powierzchnią użytkową Juliusz Mały. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

 • Marcin Abramowicz
 • Aldona Dymus
KREDYT NA BUDOWĘ DOMU - PROMOCJA

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
221 000 zł 153 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
411 000 zł 272 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
82 200 zł 54 400 zł tymczasowy
brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA126.0 m²
+ Powierzchnia garażu36.3 m²
+ Pomieszczenie gospodarcze6.2 m²
+ Strych29.0 m²
Powierzchnia zabudowy145.7 m²
Kubatura netto584.3 m³
Powierzchnia dachu244.5 m²
Kąt nachylenia dachu40°
Wysokość budynku8.2 m
Min. wymiary działki dł.18.42 m
Min. wymiary działki szer.23.87 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek2
Garaż2

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2017-02-17 11:27

Witam. Bardzo proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz oraz innych bezpłatnych materiałów dotyczące tego projektu na adres kuba.uzarek@vp.pl
Dzień dobry, otrzyma Pan materiały dotyczące projektu na wskazany adres, pozdrawiam.

Dobre Domy

+

2017-02-16 21:27

Witam. Bardzo proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz oraz innych bezpłatnych materiałów dotyczące tego projektu na adres kuba.uzarek@vp.pl

Kuba

+

2016-10-01 19:57

Szanowni Państwo!  Czy ktoś, kto wybudował dom z tego projektu mógłby zamieścić zdjęcie? Albo skontaktować się ze mną prywatnie? Zależy mi aby zobaczyć jak wygląda "na żywo" 

Gość

+

2015-08-19 08:03

Witam, Kupiłem od państwa projekt domu Juliusz II. Jestem na etapie szalowania drugiej kondygnacji gdyż wolę welbunek tradycyjny a nie terrivę. Nie mogę znaleźć w projekcie zbrojenia. Proszę o informację jaką kratownicę należałoby zrobić i jakie belki umieścić. proszę o szczegółowy rysunek. Najbardziej interesuje mnie welbunek nad domem. Proszę o przesłanie dokumentów na maila: jaworskir2@gmail.com Pozdrawwiam,
Dzień dobry. Wszystkie materiały oraz rysunki konstrukcyjne znajdują się w otrzymanej od nas dokumentacji - zarówno w każdym z 4 egzemplarzy projektu architektoniczno-budowlanego jak i w zeszycie z materiałami pomocniczymi. Decydując się na zmianę konstrukcji stropu, należy we własnym zakresie wykonać projekt konstrukcji pod wybrany system, najlepiej jest to zrobić na etapie adaptacji. Pozdrawiam.

Dobre Domy

+

2015-08-19 06:58

Witam, Kupiłem od państwa projekt domu Juliusz II. Jestem na etapie szalowania drugiej kondygnacji gdyż wolę welbunek tradycyjny a nie terrivę. Nie mogę znaleźć w projekcie zbrojenia. Proszę o informację jaką kratownicę należałoby zrobić i jakie belki umieścić. proszę o szczegółowy rysunek. Najbardziej interesuje mnie welbunek nad domem. Proszę o przesłanie dokumentów na maila: jaworskir2@gmail.com Pozdrawwiam,

Radosław Jaworski

+

IP: 178.63.168.238
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×