Rzuty

Zorka
Rzut parter
Zorka
Rzut poddasze
Zorka
Rzut działki

Elewacje

Zorka
Elewacja przód
Zorka
Elewacja boczna
Zorka
Elewacja boczna
Zorka
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Zorka to komfortowy dom parterowy z użytkowym poddaszem. Dużym atutem tego projektu jest nowoczesna forma i elewacja z okładziny klinkierowej oraz zadaszony taras, dzięki któremu możemy korzystać z ogrodu nawet w deszczowe i chłodniejsze dni. Strefa dzienna to duża i otwarta przestrzeń zlokalizowana na parterze budynku, na którą składa się salon, jadalnia oraz kuchnia. W kuchni została zaprojektowana praktyczna spiżarnia, która pomieści przetwory spożywcze oraz sprzęt kuchenny. Z hallu mamy dostęp do łazienki oraz dodatkowego pokoju, który możemy przeznaczyć na gabinet lub sypialnię. Z wiatrołapu prowadzi wejście do dwustanowiskowego garażu, który jest połączony z pomieszczeniem gospodarczym. Na poddaszu zaprojektowano trzy wygodne sypialnie, garderobę oraz dużą łazienkę i pralnię. Projekt jest również dostępny w wersji z dachem z okapem - Zorka II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Płaczek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.