Rzuty

Tezeusz II
Rzut parter
Tezeusz II
Rzut poddasze
Tezeusz II
Rzut działki

Elewacje

Tezeusz II
Elewacja przód
Tezeusz II
Elewacja boczna
Tezeusz II
Elewacja boczna
Tezeusz II
Elewacja tył

Przekroje

Tezeusz II
Przekroje

Opis

Atrakcyjny, realnie dopasowany do potrzeb 4-5-osobowej rodziny projekt domu Tezeusz II to propozycja, która sprosta oczekiwaniom wszystkich domowników. Projekt Tezeusz II posiada, pod wielospadowym dachem, bardzo funkcjonalne użytkowe poddasze i jest niepodpiwniczony. Na parterze znajduje się przestronna część dzienna – salon, kuchnia i jadalnia, część gospodarcza oraz gabinet. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, w tym jedna z garderobą, duża łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym – Tezeusz oraz bez garażu – Tezeusz III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz w części żelbetowy, monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 295 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 468 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.