Rzuty

Saturn II
Rzut parter
Saturn II
Rzut poddasze
Saturn II
Rzut działki

Elewacje

Saturn II
Elewacja przód
Saturn II
Elewacja boczna
Saturn II
Elewacja boczna
Saturn II
Elewacja tył

Przekroje

Saturn II
Przekroje

Opis

Czy zainteresował Państwa projekt domu Saturn, ale zamiast zaprojektowanej wiaty marzyli Państwo o garażu jednostanowiskowym? Specjalnie dla Państwa zaprojektowaliśmy projekt Saturn II. Jest to dom niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Na parterze znajduje się pokój dzienny, przestrzennie połączony z jadalnią i kuchnią oraz gabinet. Jednostanowiskowy garaż dostępny jest poprzez pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze znajdują się trzy pokoje oraz łazienka. Atrakcją domu mogą stać się umieszczone w obszernym hallu i otwarte na jadalnię schody. Centralnie umieszczony kominek umożliwia rozprowadzenie ciepła po całym domu. Projekt dostępny w wersji z wiatą - Saturn oraz z garażem dwustanowiskowym - Saturn III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz płyty monolityczne.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Justyna Greszta-Abramowicz
Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 224 000 zł 171 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 376 000 zł 278 000 zł 344 000 zł
Elementy zewnętrzne 17 000 zł 12 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.