Rzuty

Paula
Rzut parter
Paula
Rzut działki

Elewacje

Paula
Elewacja przód
Paula
Elewacja boczna
Paula
Elewacja boczna
Paula
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Paula to ciekawy projekt jednorodzinnego domu parterowego z dwustanowiskowym garażem, który idealnie spełni wymagania 5-6-osobowej rodziny. Nowoczesna bryła budynku w połączeniu z elewacją z drewnianej okładziny nadaje temu projektowi niepowtarzalny charakter. Wnętrze domu jest wyjątkowo przestronne, a dzięki licznym przeszkleniom, bardzo jasne. W strefie wypoczynkowej zlokalizowano duży salon, który płynnie łączy się z jadalnią i otwartą kuchnią. Dodatkowym atutem jest praktyczna spiżarnia, w której możemy wygodnie pomieścić przetwory oraz sprzęty kuchenne. Strefa prywatna to cztery sypialnie, a największą z nich zaprojektowano w formie modułu z własną garderobą i łazienką. Do dyspozycji domowników jest też pralnia oraz dwie łazienki. Strefa gospodarcza to dwustanowiskowy garaż oraz dwa pomieszczenia gospodarcze.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych. Stropodach żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu papą termozgrzewalną.

Autor

Marta Zaperty-Adamek
Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.