Rzuty

Orion III
Rzut parter
Orion III
Rzut poddasze
Orion III
Rzut działki

Elewacje

Orion III
Elewacja przód
Orion III
Elewacja boczna
Orion III
Elewacja boczna
Orion III
Elewacja tył

Przekroje

Orion III
Przekroje

Opis

Atrakcyjny projekt domu Orion III bez garażu jest propozycją skierowana do 4-5-osobowej rodziny. Projekt Orion III posiada ciekawy układ funkcjonalny. Na parterze zlokalizowano część dzienną i gospodarczą, a na poddaszu znajdują się trzy sypialnie oraz duża łazienka. Atrakcją domu mogą stać się otwarte na jadalnie schody. Centralnie umieszczony kominek umożliwia w prosty sposób rozprowadzenie ciepła po całym domu. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Orion I oraz z garażem dwustanowiskowym - Orion II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno - piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy strop płytowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Justyna Greszta-Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 176 000 zł 125 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 300 000 zł 206 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.