ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Malwa to klasyczny dom z poddaszem użytkowym. Do wnętrza domu zaprasza praktyczny wiatrołap, dość duży, z miejscem na szafę. Otwarta strefa dzienna obejmuje połączone ze sobą salon, jadalnię i kuchnię (uzupełnioną o spiżarnię). Niewielka, ale funkcjonalna łazienka zlokalizowana została w hallu. W części prywatnej zaprojektowani pokój, który idealnie sprawdzi się jako gabinet, oraz sypialnię z osobną garderobą i łazienką. Użytkowe poddasze obejmuje trzy duże pokoje, pralnię oraz łazienkę. Taki układ sprawia, że projekt domu Malwa idealnie sprawdzi się w przypadku rodziny wielopokoleniowej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną oraz drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

 • Marcin Abramowicz
 • Marta Zaperty-Adamek

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
238 000 zł 181 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
433 000 zł 318 000 zł 296 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
23 000 zł 16 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
86 600 zł 63 600 zł 59 200 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA169.0 m²
+ Powierzchnia garażu18.5 m²
Powierzchnia zabudowy166.7 m²
Kubatura netto696.4 m³
Powierzchnia dachu229.9 m²
Kąt nachylenia dachu30°
Wysokość budynku7.5 m
Min. wymiary działki dł.21.05 m
Min. wymiary działki szer.21.80 m
Liczba pokoi5
Liczba łazienek3
Garaż1
ZAMÓW PROJEKT    2 543 zł 2 793 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2019-04-24 06:11

14 godzin temu, Gość Monika napisał: Witam. Czy jest możliwość zmiany  garażu na  2 stanowiskowy?
Dzień dobry, istnieje taka możliwość. Taką zmianę w projekcie najlepiej wprowadzić na etapie adaptacji. Pozdrawiam  

Dobre Domy

+

2019-04-23 15:41

Witam. Czy jest możliwość zmiany  garażu na  2 stanowiskowy?

Monika

+

2019-03-19 06:40

Witam. Czy ktoś  z Państwa wybudował  ten domek lub jest w trakcie? 

Monika

+

2018-09-13 11:18

33 minuty temu, Gość Magda napisał: Dzień dobry. Jaka jest wysokość ścianki kolankowej w projekcie Malwa? Czy istnieje możliwość zmodyfikowania projeku pod Państwa okiem tak aby dach posiadał kąt 35 stopni? 
Dzień dobry, wysokość ścianki kolankowej wynosi 98 cm. Istnieje możliwość wprowadzenia zmian w projekcie, bardzo proszę o wysłanie maila na adres info@dobredomy.pl z prośbą o wycenę takich zmian. Jeżeli miałyby wystąpić również inne zmiany to proszę je uwzględnić. Pozdrawiam.

Dobre Domy

+

2018-09-13 10:43

Dzień dobry. Jaka jest wysokość ścianki kolankowej w projekcie Malwa? Czy istnieje możliwość zmodyfikowania projeku pod Państwa okiem tak aby dach posiadał kąt 35 stopni? 

Magda

+

Twój IP: 34.228.185.211
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×