Rzuty

Lili
Rzut parter
Lili
Rzut działki

Elewacje

Lili
Elewacja przód
Lili
Elewacja boczna
Lili
Elewacja boczna
Lili
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Lili to projekt nowoczesnego domu parterowego dla 4-6-osobowej rodziny. Ciekawa bryła budynku, w połączeniu z nowoczesną elewacją wykonaną z tynku strukturalnego, płytek klinkierowych oraz okładziny drewnianej, wyróżnia dom z otoczenia. Strefa dzienna została zaprojektowana w lewym skrzydle budynku i składa się na nią wyjątkowo przestronny salon wraz z jadalnią i kuchnią, która dodatkowo posiada praktyczną spiżarnię. Liczne przeszklenia pięknie doświetlają wnętrze domu, a osłonięty i częściowo zadaszony taras zaprasza do wypoczynku na świeżym powietrzu. Strefa prywatna to cztery sypialnie, w tym największa z nich posiada własną garderobę i łazienkę. Dodatkowo do dyspozycji domowników jest duża, ogólnodostępna łazienka. W strefie gospodarczej zaprojektowano dwustanowiskowy garaż oraz pomieszczenie gospodarcze, do którego dostęp znajduje się z hallu. Projekt jest również dostępny z innym układem funkcjonalnym i bez garażu - Leoni.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Strop drewniany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym, płytkami klinkierowymi oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 305 000 zł 270 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 509 000 zł 448 000 zł 439 000 zł
Elementy zewnętrzne 37 000 zł 33 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.