Rzuty

Leo
Rzut parter
Leo
Rzut poddasze
Leo
Rzut działki

Elewacje

Leo
Elewacja przód
Leo
Elewacja boczna
Leo
Elewacja boczna
Leo
Elewacja tył

Przekroje

Leo
Przekroje

Opis

Tradycyjna, ciekawa bryła domu Leo zainteresuje inwestorów skoncentrowanych na budowie komfortowego domu z garażem jednostanowiskowym. Projekt domu Leo wyróżnia funkcjonalne poddasze użytkowe, na którym znajdują się trzy pokoje, łazienka z pralnią oraz garderoba. Na parterze znajduje się pokój dzienny z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, przestrzennie połączony z jadalnią i kuchnią, spiżarnia oraz toaleta. Garaż dostępny jest poprzez pomieszczenie gospodarcze. Centralnie usytuowany kominek pozwala na wykonanie ogrzewania kominkowego.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 190 000 zł 133 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 326 000 zł 220 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.