Rzuty

Gemini II
Rzut parter
Gemini II
Rzut poddasze
Gemini II
Rzut działki

Elewacje

Gemini II
Elewacja przód
Gemini II
Elewacja boczna
Gemini II
Elewacja boczna
Gemini II
Elewacja tył

Przekroje

Gemini II
Przekroje

Opis

Projekt domu Gemini II jest doskonałym rozwiązaniem dla inwestorów poszukujących wygodnego i funkcjonalnego domu z garażem dwustanowiskowym. Projekt Gemini II z użytkowym poddaszem, dedykowany jest rodzinie 4-5-osobowej. Na parterze znajduje się pokój dzienny połączony funkcjonalnie z jadalnią i hallem. Oprócz niezbędnych pomieszczeń, tj. wc, pomieszczenia gospodarczego z kotłem grzewczym i spiżarką, na parterze zlokalizowano również dodatkowo gabinet. Przestrzeń poddasza została podzielona w prosty i ekonomiczny sposób na trzy sypialnie i łazienkę. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Gemini I.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Iwona Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 283 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 481 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.