Rzuty

Galileo
Rzut parter
Galileo
Rzut poddasze
Galileo
Rzut działki

Elewacje

Galileo
Elewacja przód
Galileo
Elewacja boczna
Galileo
Elewacja boczna
Galileo
Elewacja tył

Przekroje

Galileo
Przekroje

Opis

Projekt Galileo to nowoczesny, parterowy dom z możliwością wykorzystania poddasza na gabinet, pracownię lub pokój dla dzieci. Projekt domu Galileo dedykowany jest 4-5-osobowej rodzinie, poszukującej atrakcyjnego domu z garażem jednostanowiskowym. Parter charakteryzuje wyraźny podział na część nocną, dzienną i gospodarczą. Część nocna to trzy sypialnie i dwie łazienki. Część dzienna to hall, kuchnia i duży salon z kominkiem. Strefa gospodarcza to garaż, kotłownia, wiatrołap, spiżarnia i pralnia.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Grzegorz Kmiecik

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 251 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 415 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.