Rzuty

Eliza
Rzut parter
Eliza
Rzut działki

Elewacje

Eliza
Elewacja przód
Eliza
Elewacja boczna
Eliza
Elewacja boczna
Eliza
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Eliza to nieduży, ale wyjątkowo funkcjonalny, dom parterowy przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Elegancka bryła budynku oraz ciekawa elewacja z elementami drewnianymi przyciągnie uwagę przechodniów, a ciekawie zaprojektowana strona ogrodowa będzie zachwycać podczas wypoczynku na świeżym powietrzu. Po lewej stronie domu zaprojektowano dużą i otwartą strefę dzienną, na którą składa się salon z jadalnią i przestronna kuchnia wraz z praktyczną spiżarnią. Szeroko zadaszony taras stanowi przedłużenie pokoju dziennego w letnie dni. W części prywatnej umieszczono trzy sypialnie w tym jedną z własną garderobą, pralnię oraz dwie łazienki. Część gospodarcza składa się z kotłowni (z bezpośrednim wejściem z wiatrołapu) oraz dwustanowiskowego garażu.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu blachą.

Autor

Marta Zaperty-Adamek
Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.