Rzuty

Andromeda II
Rzut parter
Andromeda II
Rzut poddasze
Andromeda II
Rzut działki

Elewacje

Andromeda II
Elewacja przód
Andromeda II
Elewacja boczna
Andromeda II
Elewacja boczna
Andromeda II
Elewacja tył

Przekroje

Andromeda II
Przekroje

Opis

Andromeda II to dom o tradycyjnej, ciekawej bryle, dedykowany 4-5-osobowej rodzinie. Projekt domu Andromeda II to idealna propozycja dla inwestorów poszukujących domu z użytkowym poddaszem. Na parterze zlokalizowano pokój dzienny z kominkiem, jadalnię, kuchnię ze spiżarnią, gabinet, małą łazienkę, pomieszczenie gospodarcze(kotłownia) i garaż. Wejście na taras jest tak zlokalizowane, aby połączyć przestrzennie pokój z jadalnią. Piętro stanowi ekonomiczny podział przestrzeni na przestronną łazienkę, z aneksem na pralkę, oraz trzy sypialnie. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Andromeda I.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Iwona Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 235 000 zł 170 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 403 000 zł 282 000 zł 288 000 zł
Elementy zewnętrzne 19 000 zł 13 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.