Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Mila

2 772 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
125,30 m2
+ powierzchnia garażu
20,60 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
6,80 m2
Powierzchnia zabudowy
125,90 m2
Kubatura netto
486,70 m3
Powierzchnia dachu
203,60 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,20 m
Min. wymiary działki dł.
18,22 m
Min. wymiary działki szer.
21,36 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Mila
Rzut parter

Poddasze

Mila
Rzut poddasze

Elewacje

Mila
Elewacja przód
Mila
Elewacja boczna
Mila
Elewacja boczna
Mila
Elewacja tył

Rzut działki

Mila
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Nieduży dom z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym, idealny dla 4-5-osobowej rodziny. Prosta bryła wzbogacona została o nowoczesne wykończenia z okładziny drewnianej i kamiennej. Parter to strefa wspólnego wypoczynku. Pokój dzienny z dużymi przeszkleniami łączy się płynnie z jadalnią i kuchnią. Całość uzupełniają spiżarnia, łazienka oraz schowek. Bezpośrednio z wiatrołapu jest przejście do garażu, a dalej do pomieszczenia gospodarczego. Poddasze to cztery pokoje i wspólna łazienka.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie