Porównanie projektów

Projekt domu Aster VIII

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
172,90 m2
Powierzchnia zabudowy
278,30 m2
Kubatura netto
640,20 m3
Powierzchnia dachu
269,00 m2
Powierzchnia dachu płaskiego
30,80 m2
Kąt nachylenia dachu
30°
Wysokość budynku
5,90 m
Min. wymiary działki dł.
23,48 m
Min. wymiary działki szer.
26,32 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
0

Parter

Aster VIII
Rzut parter

Elewacje

Aster VIII
Elewacja przód
Aster VIII
Elewacja boczna
Aster VIII
Elewacja boczna
Aster VIII
Elewacja tył

Rzut działki

Aster VIII
Przekrój

Opis

Aster VIII to parterowy dom w nowoczesnym stylu, z fenomenalnymi przeszkleniami, szczególnie od strony ogrodowej. Umiejscowienie całości funkcji na jednej kondygnacji sprawia, że ten parterowy dom będzie bardzo wygodny w użytkowaniu. Cztery duże sypialnie spełnią oczekiwania nawet większej rodziny. Do środka domu prowadzi wiatrołap z osobną garderobą. Takie rozwiązanie pozwala na łatwe utrzymanie porządku, szczególnie w zimowych miesiącach, gdy wierzchnie okrycia zajmują dużo miejsca. Następnie przechodzimy do wnętrza domu, gdzie króluje efektowna jadalnia z wyjściem na ustronne patio. Lewe skrzydło domu to ogromny salon połączony przestrzennie z dużą kuchnią. Sercem tej strefy z pewnością stanie się kominek, usytuowany pomiędzy dwoma oknami, na głównej ścianie salonu. Całość uzupełniona jest spiżarnią oraz niewielką łazienką w hallu. W części prywatnej domownicy będą mieć aż cztery ustawne sypialnie, wspólną łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze, które może pełnić także rolę pralni. Projekt dostępny jest w wersjach: z innym układem funkcjonalnym Aster VIII, z garażem dwustanowiskowym i innym układem Aster IV, Aster III, Aster II i Aster, a także w wersji o mniejszej powierzchni użytkowej Aster V.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop drewniany.

Instalacje

Wentylacja grawitacyjna. Ogrzewanie gazowe z grzejnikami. Opcjonalnie można dokupić projekt wentylacji mechanicznej oraz projekt ogrzewania podłogowego za pomocą pompy ciepła.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje