Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Amber

3 321 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
149,50 m2
+ powierzchnia garażu
33,80 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
7,70 m2
+ powierzchnia strychu
30,30 m2
Powierzchnia zabudowy
203,30 m2
Kubatura netto
307,00 m3
Powierzchnia dachu
209,60 m2
Kąt nachylenia dachu
43°
Wysokość budynku
8,50 m
Min. wymiary działki dł.
22,12 m
Min. wymiary działki szer.
23,62 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
2

Parter

Amber
Rzut parter

Poddasze

Amber
Rzut poddasze

Elewacje

Amber
Elewacja przód
Amber
Elewacja boczna
Amber
Elewacja boczna
Amber
Elewacja tył

Rzut działki

Amber
Przekrój

Opis

Amber jest projektem komfortowego domu parterowego z użytkowym poddaszem. Dużym atutem tego projektu jest nowoczesna forma i elewacja z okładziny kamiennej oraz zadaszony taras, dzięki któremu możemy korzystać z ogrodu nawet w deszczowe i chłodniejsze dni. Strefa dzienna to duża i otwarta przestrzeń zlokalizowana na parterze budynku, na którą składa się salon, jadalnia oraz kuchnia. W kuchni została zaprojektowana praktyczna wyspa oraz spiżarnia, która pomieści przetwory spożywcze oraz sprzęt kuchenny. Z przestronnego hallu mamy dostęp do łazienki oraz dodatkowego pokoju, który możemy przeznaczyć na gabinet lub sypialnię. Z wiatrołapu mamy wejście do dwustanowiskowego garażu, który jest połączony z pomieszczeniem gospodarczym. Na poddaszu zaprojektowano trzy wygodne sypialnie oraz dużą łazienkę. Do dyspozycji jest również strych, który możemy przeznaczyć na dodatkowe pomieszczenie mieszkalne.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Na poddaszu ścianki o konstrukcji lekkiej, gipsowo-kartonowe, wypełnione wełną mineralną.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym oraz okładziną kamienną. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną lub cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie