Nowoczesne rozwiązania poza domem, czyli automatyczne nawadnianie ogrodu

Nowoczesne rozwiązania poza domem, czyli automatyczne nawadnianie ogrodu


Nawadnianie ogrodu to podstawa, zwłaszcza w zbliżającym się sezonie letnim. Jeśli powierzchnia zielona otaczająca Twój nowoczesny dom jest bardzo duża, pomyśl nad systemem nawadniania ogrodu, który będzie podlewał go automatycznie. Dowiedz się o tym więcej z naszego tekstu.

Automatyczny system nawadniania ogrodu nie jest rozwiązaniem tanim w instalacji, jednak w porównaniu z tradycyjnym podlewaniem (konewką, spryskiwaczem) pozwala zmniejszyć zużycie wody nawet o połowę. Jakie są inne zalety automatycznego nawadniania ogrodu?

Przed podjęciem decyzji o  założeniu systemu nawadniania ogrodu warto zastanowić się nad tym, jak dostosować go do przestrzeni otaczającej Twój dom:

Po odpowiedzeniu sobie na te pytania możesz przystąpić do założenia automatycznego nawadniania ogrodu, dzięki któremu np. otoczenie domu z projektu Pati będzie bujne i zielone.

Jak zaprojektować i zamontować system nawadniania ogrodu?

Montaż automatycznego nawadniania ogrodu dzieli się na 2 etapy – przed założeniem samego ogrodu i po zasadzeniu roślin, zasianiu trawy itd. W pierwszym etapie montuje się część podziemną, zaś w drugim nadziemną całego systemu. Rzecz jasna założenie podziemnego systemu nawadniania możliwe jest także wówczas, gdy ogród wokół domu jest już bardzo rozwinięty, jednak wiąże się to z koniecznością rozkopania i możliwego zniszczenia dużej części ogrodu.

Zakładanie instalacji służącej do nawadniania ogrodu jest dość skomplikowaną operacją i lepiej zlecić ją firmie specjalizującej się w tego typu projektach. Jeśli chcesz jednak zadbać o każdy aspekt systemu samodzielnie, pamiętaj o kilku rzeczach:

Po uwzględnieniu tych czynników wystarczy zaprogramować system nawadniania ogrodu zgodnie z zaleceniami producenta i… gotowe! Wiosna wkracza do ogrodu – jak przygotować przestrzeń? Sprawdź w naszym poradniku!

 

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).