Zobacz, co kryje w sobie Twój dom

Zobacz, co kryje w sobie Twój dom


Dom to pozornie prosta konstrukcja. Ściany, dach, drzwi i okna. Jako inwestorów interesuje nas przede wszystkim efekt końcowy. Jeśli czasem zastanawiasz się, jak naprawdę wygląda wnętrze domu, mamy coś, co zaspokoi Twoją ciekawość.

Czy wiesz, że ściana nośna to jeden z najważniejszych elementów konstrukcyjnych Twojego domu, a do izolacji dachu stosuje się nie tylko wełnę mineralną, lecz także specjalne włókna celulozowe i folie refleksyjną?

Oprócz tego, co widać gołym okiem , czyli ścian, stropów, krokwi na dachu, budynek kryje w swoim wnętrzu,  a dokładniej pod ziemią – fundamenty. Ich solidna konstrukcja to podstawa każdego domu. Zanim wybierzesz projekt domu rozważ, czy nie warto zdecydować się na dom z poddaszem użytkowym. To coraz chętniej wybierane projekty domów. Dlaczego? Są nie tylko wygodne oraz ekonomiczne w budowie, lecz także eleganckie i nowoczesne.

Zanim zdecydujesz się, jak będzie wyglądała gotowa inwestycja, najpierw zajrzyj do środka swojego nowego domu. Zobacz naszą infografikę.

 

info dobra

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje