Zobacz, co kryje w sobie Twój dom

Zobacz, co kryje w sobie Twój dom


Dom to pozornie prosta konstrukcja. Ściany, dach, drzwi i okna. Jako inwestorów interesuje nas przede wszystkim efekt końcowy. Jeśli czasem zastanawiasz się, jak naprawdę wygląda wnętrze domu, mamy coś, co zaspokoi Twoją ciekawość.

Czy wiesz, że ściana nośna to jeden z najważniejszych elementów konstrukcyjnych Twojego domu, a do izolacji dachu stosuje się nie tylko wełnę mineralną, lecz także specjalne włókna celulozowe i folie refleksyjną?

Oprócz tego, co widać gołym okiem , czyli ścian, stropów, krokwi na dachu, budynek kryje w swoim wnętrzu,  a dokładniej pod ziemią – fundamenty. Ich solidna konstrukcja to podstawa każdego domu. Zanim wybierzesz projekt domu rozważ, czy nie warto zdecydować się na dom z poddaszem użytkowym. To coraz chętniej wybierane projekty domów. Dlaczego? Są nie tylko wygodne oraz ekonomiczne w budowie, lecz także eleganckie i nowoczesne.

Zanim zdecydujesz się, jak będzie wyglądała gotowa inwestycja, najpierw zajrzyj do środka swojego nowego domu. Zobacz naszą infografikę.

 

info dobra

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).