Jak prawidłowo zbudować komin?

Jak prawidłowo zbudować komin?


Przytulny dom z kominkiem jest marzeniem wielu osób. Zanim jednak to pragnienie się spełni, warto wcześniej się zastanowić, jak ma wyglądać projekt domu uwzględniający komin. Przeczytaj, na co warto zwrócić uwagę.

Postawienie komina w domu powinno być dokładnie przemyślane już na etapie projektowania. Warto poznać zasady, których trzeba przestrzegać, aby cieszyć się przytulnym wnętrzem z piękną ozdobą przed wiele lat.

  1. Rodzaje kominów

Zanim przystąpisz do budowy, warto zapoznać się z rodzajami kominów. Najczęściej stosuje się:

  1. Zasady budowy komina

Komin w domu będzie wykorzystywany przez wiele lat, dlatego ważne, aby wykonać go profesjonalnie i zgodnie z przyjętymi w prawie budowlanym normami.

Budując komin, zwróć uwagę na:

  1. Zasady bezpieczeństwa budowy komina

Prawidłowe zbudowanie komina wpłynie nie tylko na jego estetyczny wygląd, lecz także poprawi bezpieczeństwo jego użytkowania.

Przed rozpoczęciem budowy zwróć uwagę na:

Jeśli już wiesz, jak prawidłowo zbudować komin, wejdź na www.dobredomy.pl i wybierz gotowy projekt swojego wymarzonego domu.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).