Nowość w ofercie - Emil - mały, kompaktowy dom parterowy bez garażu

Nowość w ofercie - Emil - mały, kompaktowy dom parterowy bez garażu


Emil to niezwykle kompaktowy, idealnie rozplanowany, mały dom parterowy bez garażu. Prosta bryła bez żadnych wcięć i dwuspadowy dach sprawią, że budowa przebiegnie szybko, sprawnie i bezproblemowo. Śmiało można powiedzieć, że Emil to dom tani w budowie i przede wszystkim w późniejszej eksploatacji. Architekci zadbali o perfekcyjne wykorzystanie każdej dostępnej przestrzeni, szczególny nacisk kładąc na ilość miejsca do przechowywania rzeczy - co jest niezmiernie ważne przy małej powierzchni oraz braku garażu. W wiatrołapie swobodnie zmieści się duża szafa, w której będzie można schować okrycia wierzchnie i obuwie, a także drobne sprzęty sportowe dla dzieci. W niewielkim hallu, zaraz za wiatrołapem, także przewidziano miejsce na węższą, ale równie pojemną szafę. Strefa dzienna to otwarta przestrzeń z pięknymi, dużymi przeszkleniami. Kuchnia ma ponad 10 mkw, zapewniając komfortową ilość miejsca do zabudowy. Tuż obok zaprojektowano także poręczną spiżarnię. Całość uzupełniona została o toaletę w małym hallu. W strefie prywatnej zaplanowano trzy wygodne sypialnie, wspólną łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze, które jest na tyle duże, że doskonale spełni także rolę pralni.

 

 

PRZEJDŹ DO PROJEKTU

Mały dom parterowy, kompaktowy, bez garażu, z 3 sypialniami i dwuspadowym dachem

 

PRZEJDŹ DO PROJEKTU

 

Mały dom parterowy, kompaktowy, bez garażu, z 3 sypialniami i dwuspadowym dachem   Mały dom parterowy, kompaktowy, bez garażu, z 3 sypialniami i dwuspadowym dachem   Mały dom parterowy, kompaktowy, bez garażu, z 3 sypialniami i dwuspadowym dachem

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje